nejlepsi cestovni kancelar

Nejlepší cestovní kancelář

Výběr cestovní kanceláře může být složitý, pokud nevíte na co je potřeba se zaměřit. Je důležité zvážit několik faktorů, abyste si byli jisti, že vybíráte tu nejlepší cestovní kancelář právě pro vás. V tomto článku se budeme zabývat nejlepšími cestovními kancelářemi v Česku a ukážeme vám, jaké faktory byste měli zvážit při jejím výběru. Představíme vám naše vybrané cestovní kanceláře a ukážeme, co je v jejich nabídce a co mohou nabídnout vaší dovolené.

Nejlepší české cestovní kanceláře

  1. CK Blue Stylepřejít na web
  2. CK Fisherpřejít na web
  3. Eximtourspřejít na web
  4. Inviapřejít na web
  5. Travel Portalpřejít na web

1. CK Blue Style

Česká cestovní kancelář Blue Style je rodinná společnost, která se zabývá organizováním zájezdů pro české turisty. Společnost byla založena v roce 1999 a od té doby se stala jednou z nejúspěšnějších a největších cestovních kanceláří v České republice.

Blue Style se specializuje především na dovolené u moře a na hory, ale nabízí také zájezdy do exotických destinací po celém světě. Společnost má širokou škálu destinací, od klasických turistických oblastí jako je Řecko nebo Tunisko, až po méně známá místa jako je Bali nebo Kuba.

Blue Style se také zaměřuje na kvalitu svých služeb a zájezdů, a proto spolupracuje pouze s ověřenými a spolehlivými partnery v zahraničí. Kromě toho společnost nabízí široký výběr ubytování, od levnějších hotelů až po luxusní rezidence.

Cestovní kancelář Blue Style se také snaží být inovativní a nabízet unikátní zážitky pro své zákazníky. Například nabízí zájezdy s programem „Blue Style Experience“, které zahrnují aktivity jako je potápění, jízda na kajaku nebo výlety do místních kulturních památek.

Všechny zájezdy od společnosti Blue Style jsou pojištěné a zákazníci mají k dispozici nonstop zákaznickou podporu během celé dovolené. Díky svým vysokým standardům a spokojenosti zákazníků je Blue Style zaskouženě nejlepší cestovní kanceláří pro české turisty, kteří hledají kvalitní a bezpečnou dovolenou.

2. CK Fisher

Cestovní kancelář Fisher je profesionální společnost, která se zabývá organizováním zájezdů pro české turisty. Společnost byla založena v roce 1992 a od té doby se stala jednou z největších a nejúspěšnějších cestovních kanceláří v České republice.

Fisher se specializuje především na zájezdy do exotických destinací po celém světě, ale nabízí také zájezdy do evropských destinací, jako jsou Řecko, Chorvatsko nebo Španělsko. Společnost má širokou škálu destinací, od klasických turistických oblastí jako je Thajsko nebo Egypt, až po méně známá místa jako je Peru nebo Kambodža.

Fisher se také zaměřuje na kvalitu svých služeb a zájezdů, a proto spolupracuje pouze s ověřenými a spolehlivými partnery v zahraničí. Kromě toho společnost nabízí široký výběr ubytování, od levnějších hotelů až po luxusní rezidence.

Cestovní kancelář Fisher se také snaží být inovativní a nabízet unikátní zážitky pro své zákazníky. Například nabízí zájezdy s programem „Fisher Adventure“, které zahrnují aktivity jako je rafting, skydiving nebo výlety do místních kulturních památek.

Všechny zájezdy od společnosti Fisher jsou pojištěné a zákazníci mají k dispozici nonstop zákaznickou podporu během celé dovolené. Díky svým vysokým standardům a spokojenosti zákazníků je Fisher jednou z nejlepších cestovních kanceláří.

3. Eximtours

Eximtours je cestovní kancelář zaměřující se na organizaci zájezdů pro české klienty. Společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala jednou z nejvýznamnějších a nejspolehlivějších cestovních kanceláří v zemi.

Eximtours se specializuje především na dovolené v exotických destinacích, ale nabízí také zájezdy do evropských měst a oblastí. Společnost pokrývá širokou škálu destinací, včetně klasických turistických oblastí jako je Turecko nebo Španělsko, ale také méně známých míst jako jsou Kapverdy nebo Srí Lanka.

Eximtours se zaměřuje na poskytování vysoké kvality služeb a zájezdů, a proto spolupracuje pouze s prověřenými partnery v zahraničí. Kromě toho společnost nabízí široký výběr ubytování, od levnějších hotelů po luxusní rezidence.

Eximtours se snaží být inovativní a nabízet zákazníkům unikátní zážitky. Například společnost pořádá zájezdy s programem „Eximtours Active“, které zahrnují aktivity jako je horolezectví, potápění nebo výlety do místních kulturních památek.

Všechny zájezdy od Eximtours jsou pojištěné a zákazníci mají k dispozici nonstop zákaznickou podporu během celé dovolené. Společnost se může pochlubit vysokou úrovní spokojenosti zákazníků a je tak považována za jednu z nejlepších voleb pro české turisty hledající kvalitní a bezpečnou dovolenou.

4. Invia

Invia je česká cestovní společnost, která se zabývá organizací zájezdů pro klienty z celého světa. Společnost byla založena v roce 2000 a od té doby se stala jednou z největších a nejúspěšnějších cestovních kanceláří v zemi.

Invia se specializuje na zájezdy do exotických destinací po celém světě, ale nabízí také zájezdy do evropských destinací, včetně Řecka, Chorvatska a Španělska. Společnost má širokou škálu destinací, od klasických turistických oblastí jako je Egypt nebo Turecko, až po méně známá místa jako je Srí Lanka nebo Peru.

Invia se snaží poskytovat vysokou kvalitu služeb a zájezdů a proto spolupracuje pouze s prověřenými a spolehlivými partnery v zahraničí. Společnost také nabízí široký výběr ubytování, od levnějších hotelů až po luxusní rezidence.

Invia se zaměřuje také na inovace a nabízí zákazníkům unikátní zážitky. Například společnost pořádá zájezdy s programem „Invia Active“, které zahrnují aktivity jako je horolezectví, potápění nebo výlety do místních kulturních památek.

Invia se odlišuje od ostatních cestovních kanceláří tím, že neposkytuje zájezdy přímo, ale nabízí dovolené od různých cestovních kanceláří. Dostane se vám tak mnohem většího výběru.

5. Travel Portal

Travel Portal je cestovní agentura, která nabízí zájezdy klientům z celého světa. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby se stala jednou z největších a nejúspěšnějších cestovních agentur v zemi.

Travel Portal se liší od běžných cestovních kanceláří tím, že nezprostředkovává zájezdy na přímo, ale stejně jako Invia nabízí dovolené od různých cestovních kanceláří.

Nabízí také možnost rezervace letenek, ubytování a dalších služeb přímo od jejich dodavatelů. Toto umožňuje klientům ušetřit peníze a získat lepší ceny než při rezervaci přes jiné cestovní kanceláře.

Jak vybrat cestovní kancelář?

Při výběru cestovní kanceláře je důležité zvážit několik faktorů, abyste si byli jisti, že vybíráte tu nejlepší cestovní kancelář právě pro vás.

Za prvé, měli byste se podívat na to, jaké zájezdy cestovní kancelář nabízí. Měli byste se zaměřit na destinace, které vás zajímají a zjistit, zda cestovní kancelář nabízí zájezdy do těchto míst. Dále byste měli zvážit, zda cestovní kancelář nabízí různé typy ubytování a služby, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro vás.

Dalším důležitým faktorem je cena. Měli byste se podívat na ceny různých zájezdů od různých cestovních kanceláří a porovnat je, abyste zjistili, která je pro vás nejvýhodnější. Je také dobré se podívat na to, co je v ceně zájezdu zahrnuto, abyste měli představu o tom, co všechno budete mít za svoje peníze.

Kromě toho byste měli zvážit i to, jaká je spokojenost zákazníků cestovní kanceláře. Můžete se podívat na recenze od ostatních zákazníků na internetu nebo se zeptat známých, zda s danou cestovní kanceláří někdy cestovali. Toto vám může poskytnout představu o kvalitě služeb, které můžete očekávat.

Dalším faktorem, který byste měli zvážit, je pojištění. Měli byste se ujistit, že cestovní kancelář poskytuje pojištění pro případ náhlého výpadku nebo jiných komplikací během vaší dovolené. To vám může pomoci mít klidnější dovolenou, protože budete mít jistotu, že jste pokryti v případě nějakých problémů.

V neposlední řadě byste měli zvážit i to, jak je cestovní kancelář dostupná a jak dobře poskytuje zákaznickou podporu. Měli byste se ujistit, že budete moci snadno kontaktovat cestovní kancelář v případě potřeby a že vám budou vstřícní a pomůžou vám s řešením jakýchkoliv problémů nebo otázek, které byste mohli mít.

Vybírání cestovní kanceláře může být složité, ale když zvážíte všechny tyto faktory, můžete si být jisti, že vyberete tu nejlepší pro vás a že si užijete nezapomenutelnou dovolenou.


Posted

in

by